Stewardesa – nowy serial HBO Max na podstawie powieści Chrisa Bohjaliana

}

Data: 23 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Stewardesa to pełen czarnego humoru serialowy thriller HBO Max z Kaley Cuoco w roli stewardesy, której całe życie wywraca się do góry nogami za sprawą jednej nocy.

Stewardesa opowiada o tym, jak całe życie może się wywrócić do góry nogami w ciągu raptem jednej nocy. Produkcja przedstawia historię pewnej stewardesy, która budzi się w niewłaściwym hotelu, niewłaściwym łóżku, z martwym mężczyzną u boku i nie ma bladego pojęcia, co wydarzyło się w nocy.

Serial powstał na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Chrisa Bohjaliana – pisarza, którego bestsellery znajdują się na liście New York Timesa.

W głównej roli w serialu Stewardesa zagrała Kaley Cuoco gwiazda serialu Teoria wielkiego podrywu. Obok niej występują: Michiel Huisman, Rosie Perez, Zosia Mamet, Michelle Gomez, T.R. Knight, Colin Woodell, Merle Dandridge, Griffin Matthews oraz Nolan Gerard Funk. 

Premiera serialu HBO Max Stewardesa (The Flight Attendant) zaplanowana została w HBO GO na 26 listopada. Tego dnia pierwsze trzy odcinki produkcji dodane zostaną do serwisu. Premiera kolejnych odcinków odbywać się będzie co tydzień, w czwartki, po dwa odcinki. Serial liczy 8 odcinków.

Źródło: HBO

ZOBACZ TEŻ  Stewardesa – HBO Max odnawia serial na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.