Station Eleven na kolejnej zapowiedzi od HBO Max

}

Data: 3 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawił się nowy zwiastun limitowanego dziesięcioodcinkowego serialu science fiction Station Eleven. Jego fabuła opiera się na powieści Emily St. John Mandel.

Station Eleven ukaże nam historię ludzi, którzy przeżyli pandemię niezwykle śmiertelnej gruzińskiej grypy. Ocalali próbują na nowo odbudować świat na własnych zasadach, ale trzymając się tego co było najlepsze. Całość opowiedziana zostanie z perspektywy kilku linii czasowych. Poznamy świat zarówno sprzed pandemii, jak i po niej.

Za serial odpowiada Patrick Somerville. W obsadzie znajdują się Mackenzie Davis, Himesh Patel, Daniel Zovatto, David Wilmot, Matilda Lawler, Philippine Velge, Nabhaan Rizwan i Lori Petty. Reżyserią zajął się Hiro Murai. Za produkcję serialu odpowiada Paramount Television.

Premiera serialu 16 grudnia 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Pierwszy zwiastun Station Eleven

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.