Starz wyznacza datę premiery Shining Vale

}

Data: 17 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja Starz nareszcie wyznaczyła datę premiery swojego komediowego horroru Shining Vale, za który odpowiadają Jeff Astrof i Sharon Horgan. Produkcja zadebiutuje 6 marca 2022 roku.

Shining Vale opowie o dysfunkcyjnej rodzinie, która przenosi się z miasta do małego miasteczka. Zamieszkują w domu, w którym niegdyś doszło do strasznych rzeczy. Nie mają jednak o tym bladego pojęcia. Obecność nadprzyrodzonego bytu zauważa tylko Pat, która początkowo myśli, że ma depresję lub coś ją opętało. Objawy jednego i drugiego są jednak takie same.

Pat to bardzo skomplikowana bohaterka. Kobieta w nastoletnim wieku zyskała sławę pisząc sprośną, przesiąkniętą alkoholem i narkotykami powieść o wzmocnieniu pozycji kobiet. 17 lat później kobieta jest całkowicie czysta od nałogów, ale i niespełniona zawodowo. Wciąż nie napisała swojej drugiej powieści, w małżeństwie jej się nie układa, nie pamięta kiedy ostatni raz uprawiała seks ze swoim mężem, a jej nastoletnie dzieci przechodzą okres buntu. To wszystko powoduje, że wdaje się w krótki romans z napalonym hydraulikiem. Po tych wydarzeniach z mężem Terrym podejmują ostatnią próbę ratowania swojego małżeństwa, a pomóc ma im w tym przeprowadzka.

W Pat wciela się Courteney Cox. Oprócz niej w obsadzie są także Greg Kinnear, Mira Sorvino, Merrin Dungey, Judith Light, Gus Birney i Dylan Gage.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Castle Rock – nowy serial na podstawie horrorów Stephena Kinga

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.