Starz odnawia sitcom Melanż z muchą

}

Data: 17 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja Starz oficjalnie zamówiła odrodzenie sitcomu Melanż z muchą, który emitowany był w latach 2009-2010 i doczekał się tylko dwóch sezonów.

W serialu powróci część oryginalnej obsady, w tym Adam Scott, Jane Lynch, Ken Marino, Martin Starr, Ryan Hansen i Megan Mullally. Wcielą się oni odpowiednio w rolę Henry’ego, Constance, Rona, Romana, Kyle i Lydii.

Do roli nie powróci zaś Lizzy Caplan, która nie dałaby rady połączyć tego projektu ze swoimi dotychczasowymi zobowiązaniami. W serialu wcielała się w postać Casey Klein.

Serial Melanż z muchą opowiada o zagubionych życiowo i niespełnionych zawodowo aktorach i scenarzystach, którzy znajdują zatrudnienie w Party Down, cateringowej firmie mieszczącej się w Los Angeles. W każdym z odcinków ta barwna i różnorodna grupa pracowników wikła się w życie gości co wywołuje wiele ciekawych i zabawnych wydarzeń.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Jason Segel zagra główną rolę w Shrinking, nowym serialu Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.