Stargirl – zwiastun 2. sezonu

}

Data: 15 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

The CW nareszcie opublikowało pierwszy zwiastun oczekiwanego drugiego sezonu serialu Stargirl. Jego premiera już 10 sierpnia 2021 roku.

Wideo zapowiada pojawienie się tajemniczej postaci Jade, w którą wciela się Ysy Penarejo. W komiksach znana jest ona jako córka Zielonej Latarnii. Będzie to debiut tej bohaterki w serialu live.

W główną bohaterkę wciela się Brec Bassinger. Courtney Whitmore to inteligentna, wysportowana i miła uczennica colege’u, która zmuszona zostaje do przeprowadzki z Los Angeles do Blue Valley w stanie Nebraska. Tam musi od nowa walczyć o swoją pozycję w szkole, zdobycie nowych przyjaciół i pogodzenie się z tym, iż jej matka ma nowego męża. Wszystko się zmienia, kiedy Courtney odkrywa, że jej ojczym był kiedyś pomocnikiem superbohatera. Znajduje dający moc kostium i sama staje do walki ze złoczyńcami, inspirując młode pokolenie herosów.

Wraz z przejściem serialu na The CW produkcja została oficjalnie włączona do Arrowverse. Przejście to przypieczętuje mini crossover Jaya Garricka, w którego ponownie wcieli się John Wesley Shipp.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Warszawianka - HBO rozpoczęło w Polsce zdjęcia do nowego serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.