”Stargirl” zakończy się trzecim sezonem

}

Data: 1 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja The CW ogłosiła, iż serial Geoffa Johnsa Stargirl zakończy się trzecim sezonem, który jest obecnie emitowany. Jego finał na początku grudnia.

Anulowanie to jest następstwem przejęcia The CW przez Nexstar Media Group. Podobnie jak w HBO nowi szefowie robią czystkę w serialach. Na szczęście jednak twórcy Stargirl zostali wcześniej poinformowani o prawdopodobnych planach dotyczących kasacji serialu, dzięki czemu mogli przygotować odpowiednie zakończenie produkcji.

Główną bohaterką jest uczennica liceum, która zmuszona zostaje do przeprowadzki z Los Angeles do Blue Valley. Tam odkrywa, że jej ojczym był kiedyś pomocnikiem superbohatera. Sama zyskując dający moc kostium inspiruje młodych herosów do walki ze złoczyńcami z przeszłości. Jest członkinią pierwszej drużyny superbohaterów o nazwie Justice Society of America.

W Stargirl przez trzy sezony wcielała się Brec Bassinger.

Serial możecie obejrzeć na platformie HBO Max.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Natasha Lyonne w serialu ''Poker Face'' wykryje każde kłamstwo. Zobacz zwiastun

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.