Stargirl wraca z drugim sezonem na HBO GO

}

Data: 3 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial obyczajowy Warner Bros. Television z uniwersum DC Stargirl przedstawia losy uczennicy liceum Courtney Whitmore i jej ojczyma Pata Dugana. Courtney przewodzi grupie wyjątkowych młodych bohaterów, którzy przejmują spuściznę pierwszej grupy bohaterów DC z Amerykańskiego Stowarzyszenia Sprawiedliwości.

Centralną postacią serialu jest Stargirl, dzięki stworzeniu której rozpoczęła się kariera twórcy komiksów Geoffa Johnsa. W 1999 roku Johns stworzył bohaterkę inspirowaną postacią jego własnej siostry, która zginęła w katastrofie lotniczej w 1996 roku.

W drugim sezonie Courtney i jej przyjaciele walczą z jednym z najbardziej przerażających przeciwników w mitologii DC – mroczną istotą znaną jako Eclipso.

W Stargirl występują Brec Bassinger jako Courtney Whitmore/Stargirl, Luke Wilson jako Pat Dugan, Amy Smart jako Barbara Whitmore, Yvette Monreal jako Yolanda Montez/Wildcat, Anjelika Washington jako Beth Chapel/Dr. Mid-Nite, Cameron Gellman jako Rick Tyler/Hourman, Trae Romano jako Mike Dugan, Hunter Sansone jako Cameron Mahkent, Meg DeLacy jako Cindy Burman/Shiv oraz Nick Tarabay jako Eclipso.

 Pierwszy odcinek nowego sezonu Stargirl będzie dostępny w HBO GO od 11 sierpnia. Kolejne odcinki będą pojawiały się co tydzień, w środy.

Źródło: informacja prasowa za HBO GO

ZOBACZ TEŻ  Zwiastun serialu Alexa & Katie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.