Stargirl sezon 2. – teaser i zapowiedź premiery

}

Data: 25 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja The CW opublikowała krótką zapowiedź nadchodzącego drugiego sezonu serialu Stargirl. Wideo potwierdza wcześniejsze informacje o tym, iż seria z nowymi odcinkami powróci latem tego roku.

Drugi sezon nie będzie emitowany już na DC Universe, a tylko na The CW. Oznacza to, iż produkcja ta oficjalnie włączona została do tych należących do Arrowverse. Przejście to przypieczętuje pojawienie się gościnnie w drugim sezonie Jaya Garricka, w którego ponownie wcieli się John Wesley Shipp.

W główną bohaterkę wciela się Brec Bassinger. Courtney Whitmore to inteligentna, wysportowana i miła uczennica colege’u, która zmuszona zostaje do przeprowadzki z Los Angeles do Blue Valley w stanie Nebraska. Tam musi od nowa walczyć o swoją pozycję w szkole, zdobycie nowych przyjaciół i pogodzenie się z tym, iż jej matka ma nowego męża. Wszystko się zmienia, kiedy Courtney odkrywa, że jej ojczym był kiedyś pomocnikiem superbohatera. Znajduje dający moc kostium i sama staje do walki ze złoczyńcami, inspirując młode pokolenie herosów.

W drugim sezonie główna bohaterka będzie musiała zmierzyć się z nowymi złoczyńcami tj. Eclipso (Nick Tarabay) czy The Shade (Jonathan Cake).

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Stargirl – zwiastun 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.