Przeczytano:

Stargirl odnowione na 2. sezon, dojdzie jednak do znaczącej zmiany!

07 07 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Jak donoszą zagraniczne media serial DC Universe Stargirl został odnowiony na drugi sezon, jednak doszło do pewnej znaczącej zmiany. Jego emisja nie będzie odbywać się jak do tej pory na platformie DC Universce, a tylko i wyłącznie na The CW.

Serial Stargirl zadebiutował w maju i jego emisja nadal jeszcze trwa. Najpierw debiutuje na DC Universe, a dzień później pojawia się w The CW. Przy drugim sezonie tak nie będzie. Produkcję w całości przejmuje The CW, co oznaczać może zmniejszenie budżetu, a przy tym gorszą jakość serialu. Czy tak się stanie, czas pokaże. W Polsce serial dostępny jest na platformie HBO GO.

stargirl s01e03
dc universe

W główną bohaterkę wciela się Brec Bassinger. Courtney Whitmore to inteligentna, wysportowana i miła uczennica colege’u, która zmuszona zostaje do przeprowadzki z Los Angeles do Blue Valley w stanie Nebraska. Tam musi od nowa walczyć o swoją pozycję w szkole, zdobycie nowych przyjaciół i pogodzenie się z tym, iż jej matka ma nowego męża. Wszystko się zmienia, kiedy Courtney odkrywa, że jej ojczym był kiedyś pomocnikiem superbohatera. Znajduje dający moc kostium i sama staje do walki ze złoczyńcami, inspirując młode pokolenie herosów.

Twórcą serialu jest Geoff Johns, który pisze i produkuje wraz z Gregiem Berlanti. W obsadzie aktorskiej oprócz Bassinger znajdują się Amy Smart, Trae Romano, Giancarlo Esposito, Joel McHale, Brian Stapf, Luke Wilson, Joy Osmanski, Neil Hopkins i Nelson Lee.

Data premiery 2. sezonu serialu nie jest jak na razie znana.

Źródło: thehollywoodreporter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również