w

Stargirl odnowione na 2. sezon, dojdzie jednak do znaczącej zmiany!

stg109a 0221r h 2020
dc universe

Jak donoszą zagraniczne media serial DC Universe Stargirl został odnowiony na drugi sezon, jednak doszło do pewnej znaczącej zmiany. Jego emisja nie będzie odbywać się jak do tej pory na platformie DC Universce, a tylko i wyłącznie na The CW.

Serial Stargirl zadebiutował w maju i jego emisja nadal jeszcze trwa. Najpierw debiutuje na DC Universe, a dzień później pojawia się w The CW. Przy drugim sezonie tak nie będzie. Produkcję w całości przejmuje The CW, co oznaczać może zmniejszenie budżetu, a przy tym gorszą jakość serialu. Czy tak się stanie, czas pokaże. W Polsce serial dostępny jest na platformie HBO GO.

stargirl s01e03
dc universe

W główną bohaterkę wciela się Brec Bassinger. Courtney Whitmore to inteligentna, wysportowana i miła uczennica colege’u, która zmuszona zostaje do przeprowadzki z Los Angeles do Blue Valley w stanie Nebraska. Tam musi od nowa walczyć o swoją pozycję w szkole, zdobycie nowych przyjaciół i pogodzenie się z tym, iż jej matka ma nowego męża. Wszystko się zmienia, kiedy Courtney odkrywa, że jej ojczym był kiedyś pomocnikiem superbohatera. Znajduje dający moc kostium i sama staje do walki ze złoczyńcami, inspirując młode pokolenie herosów.

Twórcą serialu jest Geoff Johns, który pisze i produkuje wraz z Gregiem Berlanti. W obsadzie aktorskiej oprócz Bassinger znajdują się Amy Smart, Trae Romano, Giancarlo Esposito, Joel McHale, Brian Stapf, Luke Wilson, Joy Osmanski, Neil Hopkins i Nelson Lee.

Data premiery 2. sezonu serialu nie jest jak na razie znana.

Źródło: thehollywoodreporter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

infinity train 3

Infinity Train sezon 3. – animacja sci fi powraca na HBO Max, zobaczcie plakat

dead to me e1594060326652

Już nie żyjesz sezon 3. finałowym!