Star Wars: The Bad Batch – nowa animacja z uniwersum Gwiezdnych wojen zmierza na Disney+

}

Data: 31 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Disney+ zaprezentowała zwiastun nowego serialu animowanego, który poszerzy świat Gwiezdnych wojen. Produkcja nosi tytuł Star Wars: The Bad Batch i zadebiutuje już w maju.

Fabuła Star Wars: The Bad Batch opowie nam historię elitarnych i eksperymentalnych klonów, które pierwszy raz wprowadzone do serii zostały w Wojnach klonów. Trafiają one do szybko zmieniającej się galaktyki bezpośrednio po wojnie klonów. Członkowie Bad Batch różnią się genetycznie od swoich braci z Armii Klonów – każdy z nich posiada wyjątkową umiejętność, która czyni go niezwykle skutecznym żołnierzem, a łącznie są bardzo potężną załogą.

Za produkcję animacji odpowiadają Dave Filoni, Athena Portillo, Brad Rau i Jennifer Corbett oraz Carrie Beck i Josh Rimes. Rau jest reżyserem, a Corbett to główny scenarzysta.

Serial zadebiutuje 4 maja ze specjalną 70-minutową premierą. Potem w każdy piątek od 7 maja pojawiać będą się nowe odcinki.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Boys sezon 2. - nowa zapowiedź i zielone światło dla kontynuacji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.