”Star Wars: Skeleton Crew” – koniec zdjęć do nowego serialu z uniwersum ”Gwiezdnych wojen”

}

Data: 23 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Dobiegły końca prace na planie aktorskiego serialu Skeleton Crew. Produkcja ta po The Mandalorian, jest kolejną rozgrywającą się w świecie najpopularniejszego kosmicznego uniwersum jakim są Gwiezdne wojny.

Informacje o końcu prac na planie wyszły od osób pracujących przy realizacji scen kaskaderskich. Podali je w swoich mediach społecznościowych George Cottle, koordynator kaskaderów i kaskaderka Juliana Potter. Ich wpisy zostały dość szybko usunięte, co świadczyć może o tym, iż pośpieszyli się z podaniem do mediów tej informacji. Zdążyła ona jednak zostać wyłapana.

Wydarzenia w Skeleton Crew rozgrywać będą się po VI epizodzie Gwiezdnych wojen, a więc po Powrocie Jedi. Grupa 10-latków pochodzących z niewielkiej planety gubi się w kosmosie i stara się odnaleźć drogę do domu.

W roli głównej Jude Law. Nazwiska młodocianych aktorów nie zostały jeszcze podane. Twórcy serialu to Jon Watts i Christopher Ford.

Premiera serialu na Disney+ zaplanowana jest na ten rok.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  What We Do in the Shadows – sezon 2. jest już w produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.