Star Wars: Andor kończy produkcję!

}

Data: 29 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Po ponad pół roku prac na planie w Wielkiej Brytanii, Diego Luna ogłosił koniec prac na planie serialu Star Wars: Andor. Produkcja ta powstaje dla platformy Disney+.

Star Wars: Andor to serialowy spin-off filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Jego fabuła skupi się na Cassianie Andorze, rebelianckim szpiegu, który wykradł plany Gwiazdy Śmierci. Zobaczymy jak Cassian działał na rzecz Rebelii. Akcja serialu umiejscowiona zostanie więc przed wydarzeniami z filmu, a dokładnie na pięć lat przed nimi.

Do swojej filmowej roli powraca nie tylko Diego Luna, który wciela się w tytułowego bohatera, ale i Genevieve O’Reilly jako Mon Mothma i Alan Tudyk jako K-2SO. Oprócz nich w obsadzie są także Denise Gough, Stellan Skarsgård, Kyle Soller i Adria Arjona.

Premiera serialu zaplanowana jest na 2022 rok.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Doom Patrol – rozpoczęto produkcję 3. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.