Star Trek: Strange New Worlds – powstaje nowy serial należący do kultowego uniwersum

}

Data: 15 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Fani świata Star Trek powinni być zachwyceni. Dla Paramount+ powstaje nowy serial rozgrywający się w tym uniwersum. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do Star Trek: Strange New Worlds.

Produkcja ta ukaże nam losy załogi U.S.S. Enterprise w czasach, kiedy ich kapitanem był Christopher Pike. Zobaczymy jak pod jego dowództwem odkryte zostało wiele nowych światów. W tej roli ponownie Anson Mount.

Poniżej możecie zobaczyć filmik opublikowany wraz z wpisem ogłaszającym początek zdjęć. Widzimy na nim główną obsadę – Mounta, Ethana Pecka, który wcieli się w Spocka i Rebeccę Romijn, która odgrywa postać Number One. Wyrażają oni swoją wielką radość z powrotu do tego uniwersum.

W serialu zobaczymy także nowe twarze. Swoje angaże otrzymali Melissa Navia, Celia Rose Gooding, Jess Bush, Christina Chong i Babs Olusanmokun. Za scenariusz Star Trek: Strange New Worlds odpowiada Akiva Goldsman.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  American Horror Story: 1984 – jest kolejna krótka zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.