Star Trek: Picard odnowiony na 2. sezon!

}

Data: 17 grudnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Star Trek: Picard to nowy serial z serii Star Trek powstający dla CBS All Access, którego premiera odbędzie się dopiero 23 stycznia 2020 roku. Jednak już na ponad miesiąc przed premiera stacja zdecydowała się odnowić go na sezon kolejny.

Drugi sezon liczyć ma 10 odcinków, a jego budżet wyniesie aż 21 mln dolarów.

W tytułowej roli Patrick Stewart, który wciela się w ikonicznego bohatera uniwersum Star Trek. Akcja serialu rozgrywać się ma na około 20 lat od ostatnich wydarzeń w jakich widzieliśmy Picarda, tj. w serialu Star Trek: The Next Generation. Picard nie jest już dowódcą floty, a wiedzie spokojnie życie w swojej winnicy. Dalsze szczegóły fabularne trzymane są w tajemnicy.

Produkcja ta w Polsce dostępna będzie na platformie Amazon Prime Video. Jej premiera odbędzie się dzień po premierze na CBS.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Star Trek: Picard – jest pierwszy plakat i zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.