Star Trek: Discovery – pierwsza zapowiedź 4. sezonu

}

Data: 11 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Podczas New York Comic-Con, wydarzenia które odbyło się w ten weekend, pokazano pierwszą zapowiedź oczekiwanego czwartego sezonu serialu Star Trek: Discovery. Jego premiera już 18 listopada 2021 roku.

Star Trek: Discovery opowiada o podróżach Gwiezdnej Floty podczas misji mającej na celu odkrywanie nowych światów i nowych form życia. Głównym bohaterem jest pierwszy oficer. Serial do tej pory rozgrywał się przed wydarzeniami z oryginalnej serii. Jednak w finale drugiego sezonu nasi bohaterowie wpadli w czasoprzestrzenny tunel i zostali przeniesieni o 900 lat w przyszłość. Trafili do nieznanego im świata, gdzie z pomocą nowych przyjaciół muszą walczyć o odzyskanie nadziei.

W czwartej serii Kapitan Michael Burnham, Saru i załoga zmierzą się z nowym problemem, który może zagrozić całej galaktyce. Będzie to bardzo potężna anomalia grawitacyjna, która może spowodować wielkie spustoszenie w galaktyce.

disco s4 official key art 1633797730778 7jrb
fot. paramount+

Serial w naszym kraju dostępny jest na platformie Netflix.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Star Trek: Discovery odnowiony na 4. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Noriakisan

    cieszy mnie to nie zmiernie pozdrawiam

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.