Star Trek: Discovery odnowiony na 4. sezon!

}

Data: 19 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów produkcji należącej do uniwersum Star Trek. Oficjalnie serial odnowiony został na 4. sezon. Zdjęcia do niego rozpocząć mają się jeszcze w tym roku.

Stacja CBS All Access zdecydowała się dać zielone światło na produkcję kolejnego sezonu zaledwie dzień po premierze trzeciej serii. Ekipa na planie pojawić ma się już 2 listopada.

Star Trek: Discovery opowiada o podróżach Gwiezdnej Floty podczas misji mającej na celu odkrywanie nowych światów i nowych form życia. Głównym bohaterem jest pierwszy oficer. Serial do tej pory rozgrywał się przed wydarzeniami z oryginalnej serii. Jednak w finale drugiego sezonu nasi bohaterowie wpadli w czasoprzestrzenny tunel i zostali przeniesieni o 900 lat w przyszłość. Trafili do nieznanego im świata, gdzie z pomocą nowych przyjaciół muszą walczyć o odzyskanie nadziei.

Trzeci sezon serialu dostępny jest na platformie Netflix. Co tydzień pojawia się jeden odcinek.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nowe materiały promujące trzy produkcję z uniwersum Star Trek!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.