Star Trek: Discovery – Netflix „funduje” stacji CBS cały serial

7 listopada 2018 | Newsy

j

Choć teoretycznie za serial Star Trek: Discovery odpowiada stacja CBS, to Netflix ponosi wszystkie koszty związane z powstaniem kolejnych odcinków.

Według najnowszych przecieków, Netflix płaci stacji CBS za prawa do wyświetlania serialu Star Trek: Discovery więcej, niż kosztuje produkcja poszczególnych epizodów. Oznacza to, że amerykańska stacja zarabia na nim jeszcze przed emisją na antenie.

Według raportu magazynu Variety, jeden odcinek Star Trek: Discovery kosztuje około 8 milionów dolarów. Na terenie USA można obejrzeć go jedynie w ramach usługi CBS All Access, jednak w większości pozostałych krajów widzom pozostaje Netflix. Właśnie za prawo do wyświetlania Star Trek: Discovery na całym świecie platforma streamingowa płaci więcej niż 100% kosztów produkcji serialu.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Cudotwórcy – oficjalna zapowiedź 3. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!