Star Trek: Discovery – zobaczcie młodego Spocka

8 października 2018 | Newsy

j

Podczas panelu na Comic Conie w Nowym Jorku producent serialu – Alex Kurtzman stwierdził, że postać Spocka od 52 lat łączy ze sobą wszystkie ery Star Trecka. Dlatego nie zabraknie go również w Star Trek: Discovery.

Uczestnicy wspomnianej wyżej imprezy jako pierwsi mogli obejrzeć zwiastun 2. sezonu serialu. Główną „atrakcją” było oczywiście możliwość zobaczenia, jak będzie wyglądała kultowa postać grana przez Ethana Pecka.

Źródło: Digitalspy

ZOBACZ TEŻ  Fear the Walking Dead powraca z sezonem 6B. Zobaczcie zwiastun i plakat

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy