pixel

Przeczytano:

zapowiedzi amc na sierpień

Stacja AMC zamówiła dwa nowe seriale!

03 10 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

AMC zamówiła dwa nowe seriale 61st Street i Kevin Can F**k Himself. Pierwszy z nich otrzymał od razu zamówienie na dwa pełne sezony. Obie serie wyprodukuje AMC Studios.

61st Street będzie dramatem prawniczym ukazującym skorumpowany amerykański system i nadużycia do jakich dochodzi bardzo często. Serial ten ukaże nam losy afroamerykańskiego nastoletniego sportowca, który zostaje aresztowany i niesłusznie oskarżony o bycie członkiem pewnego gangu. Chłopak znajdzie się w samym centrum burzy, a wszystko to, dlatego, iż policja i prokuratura szukają zemsty za śmierć jednego z oficerów, która miała miejsce podczas nieudanej akcji złapania narkotykowych przemytników. Za serial odpowiada Peter Moffat. Sezon składał się będzie z 8 odcinków.

Z kolei serial Kevin Can F**k Himself ukaże nam świat z perspektywy sitcomowej żony. Jego twórczynią jest Valerie Armstrong. Pierwszy sezon serialu składał się będzie z 10 odcinków po godzinie każdy.

Źródło: variety

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również