Squid Game – Netflix oficjalnie zamawia 2. sezon

}

Data: 22 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Ted Sarandos, dyrektor generalny Netflix potwierdził, że południowokoreański serial Squid Game powróci na 2. sezon.

Wcześniej informacje o odnowieniu wychodziły od twórcy produkcji Hwang Dong-hyuka. Platforma nie odnosiła się do nich, aż do teraz. Możemy być więc pewni, że powrócimy do świata morderczych gier.

Sarandos powiedział także bardzo tajemnicze zdanie – Wszechświat Squid Game właśnie się rozpoczął, co może świadczyć o tym, iż streamer ma w planach nie tylko kontynuację oryginalnej produkcji, ale także spin-offy rozszerzające całą historię.

Squid Game setki spłukanych graczy dostają zaproszenie do udziału w tajemniczych grach dla dzieci. Z pozoru zadanie wydawałoby się dziecinnie łatwe, bo co trudnego jest w takich grach. Kiedy jednak stawką okazuje się własne życie nic nie jest już takie samo. A zwycięzca otrzymać ma wielką nagrodę – 45,6 miliarda wonów. Kto zostanie zwycięzcą i jaki jest cel tej gry?

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Batwoman – Elizabeth Anweis dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.