Sprzątaczka – zwiastun serialu o młodej matce i jej woli przetrwania w trudnym świecie

15 września 2021 | Newsy

Netflix prezentuje zapowiedź miniserialu Sprzątaczka, w którym w główne role wcielają się Margaret Qualley i Andie MacDowell.

To fascynująca opowieść o woli przetrwania i determinacji pewnej młodej matki, która zmaga się z biedą, brakiem dachu nad głową i biurokracją, jednocześnie próbując odzyskać poczucie własnej wartości na przekór wszystkim przeciwnościom.

Historia inspirowana wspomnieniami Stephanie Lard, które trafiły na listę bestsellerów New York Timesa. Nowe dzieło producentów serialu Shameless — Niepokorni i filmu Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Za serial odpowiada Molly Smith Metzler. W obsadzie oprócz wyżej wspomnianych znajdują się także Nick Robinson, Anika Noni Rose, Tracy Vilar, Billy Burke i Rylea Nevaeh Whittet.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead: World Beyond – zobaczcie nowe zapowiedzi!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram