Sprośny zwiastun animowanego serialu o Harley Quinn

}

Data: 29 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO Max opublikowało zwiastun trzeciego sezonu animowanego serialu DC dla dorosłych Harley Quinn. Udostępnione wideo zapowiada zabawny, przerażający i nieco sprośny sezon.

Serial opowiada o przygodach tytułowej Harley Quinn po jej zerwaniu z Jokerem. Fabuła koncentruje się wokół Harley, Poison Ivy i innych 'wyrzuconych’ z DC – King Shark, Clayface i Doctor Psycho. Próbują oni pomóc sobie nawzajem w zdobyciu zaszczytnego miejsca w stole nikczemności zwanym Legion of the Doom.

Drugi sezon animacji zakończył się spotkaniem Harley i Ivy po nieudanym ślubie tej drugiej z Kite Manem. Teraz Harley i Ivy cieszą się nowym statusem swojego związku. Jednak znana z szalonych pomysłów Harley wprowadza do ich życia sporo kłopotów, porywając m.in. liderkę grupy Legion samobójców – Amandę Waller. Ivy zaś pragnie w końcu zrealizować sój plan przekształcenia Gotham w raj Eden.

Premiera 3. sezonu 28 lipca.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Hawkeye – Piotr Adamczyk na plakacie promującym serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.