Sprawa idealna zakończy się 6. sezonem – zobacz pierwszy teaser finałowej serii

}

Data: 28 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Niezwykle udany i nominowany do Emmy i Złotych Globów dramat prawniczy Sprawa idealna zakończy się nadchodzącym szóstym sezonem.

Informację tą potwierdzili twórcy serialu Sprawa idealna Robert King i Michelle King.

Chcemy zakończyć ten program z hukiem. To lepsze niż dotarcie do sezonu, w którym trzeba wymyślać fabułę. Szósty sezon da nam zejść ze sceny w imponujący sposób – powiedział Robert King w rozmowie z portalem Variety.

Sprawa idealna jest spin-offem serialu Żona idealna. Jej akcja dzieje się na rok po zakończeniu historii z oryginalnego serialu. Do kancelarii, w której pracuje Diane Lockhart, dołącza Maia, chrześnica Diane. Na skutek przekrętu ojca Mai, Diane wraz z Maią tracą kancelarię i oszczędności i zmuszone są do przeniesienia się do innej kancelarii. Trafiają do takiej, która prowadzona jest przez afroamerykańskich prawników.

W szóstym sezonie prawnicy Reddick & Associates przeżywać będą nieprzyjemne uczucie deja vu. Zaczną się także zastanawiać nad tym czy przemoc, którą widzą wokół siebie nie wskazuje na zbliżającą się wojnę domową.

Premiera 6. sezonu, na który składa się 10. odcinków zaplanowana jest na 8 września.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Sex Education sezon 2. - podano datę premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.