w

Sprawa idealna – 4. sezon serialu został potwierdzony!

swiatseriali

Stacja CBS All Access oficjalnie potwierdziła, że jej hitowy serial prawniczy został odnowiony na kolejny, czwarty już sezon. Informację o takich planach pojawiały się już od miesiąca, ale nie były one oficjalne.

Sprawa idealna, to spin-off serialu Żona idealna, emitowanego w latach 2009-2016. Twórcami obu seriali są Robert King i Michelle King. W rolach głównych występują Christine Baranski, Cush Jumbo, Rose Leslie, Sarah Steele, Delroy Lindo oraz Erica Tazel.

Akcja w Sprawie idealnej dzieje się na rok po zakończeniu historii z oryginalnego serialu. Do kancelarii, w której pracuje Diane Lockhart, dołącza Maia, chrześnica Diane. Na skutek przekrętu ojca Mai, Diane wraz z Maią tracą kancelarię i oszczędności i zmuszone są do przeniesienia się do innej kancelarii. Trafiają do takiej, która prowadzona jest przez afroamerykańskich prawników.

W Polsce serial oglądać możemy na platformie HBO GO. Aktualnie emitowany jest sezon 3.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Swamp thing – nowy trailer, zobaczcie moment przemiany!

blank

Paragraf-22 – zwiastun serialu wojennego z George Clooneyem!