Spoza układu sezon 2. – nadchodzą nowe przygody szalonej czwórki kosmitów

}

Data: 7 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu opublikowała pierwszy zwiastun drugiego sezonu swojej szalonej animowanej komedii o przygodach czwórki kosmitów. Wraz z nowym materiałem filmowym udostępniona została także data premiery nowej serii.

Fabuła serialu skupia się na czwórce kosmitów, którzy musieli uciec ze swojego niszczejącego świata na Ziemię. Wprowadzają się do domu na amerykańskich przedmieściach i próbują żyć na nowej planecie. Dzieli ich postrzeganie tego świata, a ich misją jest ochrona superkomputera, który pewnego dnia ewoluuje do swojej prawdziwej formy. W drugiej serii staną oni przed szansą opuszczenia Ziemi.

Spoza układu pochodzi od twórcy kultowej serii Ricky i Morty – Justina Roilanda. Współpracuje on z Mike McMahanem i Joshem Bycelem.

Premiera 2. sezonu serialu Spoza układu już 26 marca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nie będzie sequela serialu Dark Shadows

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.