w

Spoza układu sezon 2. – nadchodzą nowe przygody szalonej czwórki kosmitów

solar opposites s2 e1609954376892

Platforma Hulu opublikowała pierwszy zwiastun drugiego sezonu swojej szalonej animowanej komedii o przygodach czwórki kosmitów. Wraz z nowym materiałem filmowym udostępniona została także data premiery nowej serii.

Fabuła serialu skupia się na czwórce kosmitów, którzy musieli uciec ze swojego niszczejącego świata na Ziemię. Wprowadzają się do domu na amerykańskich przedmieściach i próbują żyć na nowej planecie. Dzieli ich postrzeganie tego świata, a ich misją jest ochrona superkomputera, który pewnego dnia ewoluuje do swojej prawdziwej formy. W drugiej serii staną oni przed szansą opuszczenia Ziemi.

Spoza układu pochodzi od twórcy kultowej serii Ricky i Morty – Justina Roilanda. Współpracuje on z Mike McMahanem i Joshem Bycelem.

Premiera 2. sezonu serialu Spoza układu już 26 marca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

vertical 2 pre 1

Przeżyć śmierć – dokumentalny serial Netflixa o życiu i śmierci

doom patrol season 2 e1609957201224

Doom Patrol – rozpoczęto produkcję 3. sezonu