Przeczytano:

Splinter Cell – nowe szczegóły dotyczące adaptacji popularnej gry

24 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Scenarzysta i producent wykonawczy Derek Kolstad przedstawił szczegóły dotyczące długo oczekiwanego projektu jakim jest adaptacja popularnej gry Splinter Cell, należącej do serii Tom Clancy.

Projekt powstaje dla platformy Netflix. Adaptacja ma mieć formę ośmioodcinkowego serialu z gatunku anime. Z tylu epizodów składać ma się sezon pierwszy. Całość Kolstad chce opowiedzieć w 16 odcinkach, a więc historia rozłożona ma zostać na dwa sezony. Kolstad chce również, aby odcinki trwały od 20 do maks 30 minut. Uważa on, iż krótszy czas trwania jednego epizodu jest lepszym pomysłem niż godzinne odcinki.

Obecnie trwa rozpisywanie postaci, wątków i tworzenie świata przedstawionego. Następnie Koldstad ma zasiąść do pisania scenariusza. Nie znane jest jeszcze studio animacji, które zajmie się tym projektem.

Bohaterem gier Splinter Cell jest Sam Fisher, który jako doskonale wyszkolony agent fikcyjnej jednostki NSA Third Echelon, zajmuje się walką z wszelkiej maści organizacjami terrorystycznymi.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również