Splinter Cell – nowe szczegóły dotyczące adaptacji popularnej gry

24 marca 2021 | Newsy

Scenarzysta i producent wykonawczy Derek Kolstad przedstawił szczegóły dotyczące długo oczekiwanego projektu jakim jest adaptacja popularnej gry Splinter Cell, należącej do serii Tom Clancy.

Projekt powstaje dla platformy Netflix. Adaptacja ma mieć formę ośmioodcinkowego serialu z gatunku anime. Z tylu epizodów składać ma się sezon pierwszy. Całość Kolstad chce opowiedzieć w 16 odcinkach, a więc historia rozłożona ma zostać na dwa sezony. Kolstad chce również, aby odcinki trwały od 20 do maks 30 minut. Uważa on, iż krótszy czas trwania jednego epizodu jest lepszym pomysłem niż godzinne odcinki.

Obecnie trwa rozpisywanie postaci, wątków i tworzenie świata przedstawionego. Następnie Koldstad ma zasiąść do pisania scenariusza. Nie znane jest jeszcze studio animacji, które zajmie się tym projektem.

Bohaterem gier Splinter Cell jest Sam Fisher, który jako doskonale wyszkolony agent fikcyjnej jednostki NSA Third Echelon, zajmuje się walką z wszelkiej maści organizacjami terrorystycznymi.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  W głębi lasu – oryginalna polska produkcja Netflixa zadebiutuje już w przyszłym roku!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram