Spin-off The Walking Dead – zobaczcie pierwsze zdjęcia młodych bohaterów!

}

Data: 4 października 2019

a

Kategorie: Newsy

AMC opublikowało pierwsze sześć zdjęć z nadchodzącego trzeciego serialu z uniwersum The Walking Dead, który nie otrzymał jeszcze swojego oficjalnego tytułu.

Spin-off ma skupić się na młodym pokoleniu, pierwszym tym, które osiągnęło pełnoletność po apokalipsie zombie. Zobaczymy jak sytuacja w jakiej się znaleźli wpłynie na ich zachowanie i tożsamość, bowiem w obliczu takiej katastrofy każdy się zmienia. Jedni zostaną bohaterami, a inni złoczyńcami.

twdspinoff1
AMC
twdspinoff2
AMC
twdspinoff3
AMC
twdspinoff4
AMC
twdspinoff5
AMC
twdspinoff6
AMC

Głownymi bohaterkami będą dwie kobiety: Hope i Iris. Wcielą się w nie odpowiednio Alexa Mansour i Aliyah Royale. Do obsady należą także Nico Tortorella, Annet Mahendru, Hal Cumpston i Nicolas Cantu. Za serial odpowiada Scott M. Gimple, twórca całego cyklu o świecie opanowanym przez hordy zombie.

Data premiery nie została jeszcze podana, ale spekuluje się, że produkcji możemy spodziewać się na wiosnę przyszłego roku. Już jutro na New York Comic Con całej serii The Walking Dead zostanie poświęcony jeden z paneli, więc możliwe, że poznamy wreszcie tytuł produkcji, a może i nawet zobaczymy zwiastun. Pozostaje czekać.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Czwarty sezon Stranger Things oficjalnie potwierdzony!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.