Spin-off The Walking Dead na pierwszym teaserze!

}

Data: 31 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Pojawiła się pierwsza krótka zapowiedź kolejnego serialu z uniwersum The Walking Dead. Jak na razie produkcja nie posiada jeszcze swojego tytułu, ale wiemy, że jej premiera zapowiadana jest już na wiosnę przyszłego roku na stacji AMC.

Filmik ukazuje nam głównych bohaterów opowiadających o rozgrywających się wydarzeniach. Ich słowa przeplatane są graficznymi obrazkami.

Trzeci serial opowiadający o apokaliptycznym świecie zombie ukaże nam perypetie pierwszego pokolenia wychowanego po upadku świata jaki znali. Mamy poznać nowe rejony i nowe społeczności, które zmagają się z ogólnoświatową katastrofą.

Za spin-off odpowiadają Scott Gimple i Matthew Negrete. W jego obsadzie jak na razie znaleźli się Annet Mahendru, Alexa Mansour, Nicolas Cantu, Aliyah Royale i Hal Cumpston. Serial składać się będzie z 10. odcinków.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Lepsze życie powróci z 4. sezonem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.