w

Spin-off The Walking Dead na pierwszym teaserze!

the walking dead spinoff 2020 logo header
screenrant

Pojawiła się pierwsza krótka zapowiedź kolejnego serialu z uniwersum The Walking Dead. Jak na razie produkcja nie posiada jeszcze swojego tytułu, ale wiemy, że jej premiera zapowiadana jest już na wiosnę przyszłego roku na stacji AMC.

Filmik ukazuje nam głównych bohaterów opowiadających o rozgrywających się wydarzeniach. Ich słowa przeplatane są graficznymi obrazkami.

Trzeci serial opowiadający o apokaliptycznym świecie zombie ukaże nam perypetie pierwszego pokolenia wychowanego po upadku świata jaki znali. Mamy poznać nowe rejony i nowe społeczności, które zmagają się z ogólnoświatową katastrofą.

Za spin-off odpowiadają Scott Gimple i Matthew Negrete. W jego obsadzie jak na razie znaleźli się Annet Mahendru, Alexa Mansour, Nicolas Cantu, Aliyah Royale i Hal Cumpston. Serial składać się będzie z 10. odcinków.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wielkie kłamstewka HBO

Wielkie kłamstewka – recenzja 2. sezonu – Wielkie oczekiwania i wątpliwości

10265089aw

Będzie nowa antologia! FX zamawia pilot serialu!