pixel

Przeczytano:

Spin-off The Walking Dead na pierwszym teaserze!

31 07 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Pojawiła się pierwsza krótka zapowiedź kolejnego serialu z uniwersum The Walking Dead. Jak na razie produkcja nie posiada jeszcze swojego tytułu, ale wiemy, że jej premiera zapowiadana jest już na wiosnę przyszłego roku na stacji AMC.

Filmik ukazuje nam głównych bohaterów opowiadających o rozgrywających się wydarzeniach. Ich słowa przeplatane są graficznymi obrazkami.

Trzeci serial opowiadający o apokaliptycznym świecie zombie ukaże nam perypetie pierwszego pokolenia wychowanego po upadku świata jaki znali. Mamy poznać nowe rejony i nowe społeczności, które zmagają się z ogólnoświatową katastrofą.

Za spin-off odpowiadają Scott Gimple i Matthew Negrete. W jego obsadzie jak na razie znaleźli się Annet Mahendru, Alexa Mansour, Nicolas Cantu, Aliyah Royale i Hal Cumpston. Serial składać się będzie z 10. odcinków.

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również