Spin-off The Boys zmienia showrunnera

28 września 2021 | Newsy

Zamówiony przez platformę Amazon Prime Video niezatytułowany jeszcze spin-off serialu The Boys stracił swojego showrunnera i producenta wykonawczego, którym do tej pory był Craig Rosenberg, twórca oryginalnego serialu.

Rosenberg opuścił projekt z powodu różnic kreatywnych i twórczych. Jego wizja nie pokładała się z wizją serialu jaki roztacza Amazon i Sony Pictures TV. Jego miejsce zajęły Michele Fazekes i Tara Butters, które wcześniej pracowały razem przy serialu Agentka Carter.

Akcja spin-offa osadzona zostanie w jednym z amerykańskich college’ów przeznaczonych dla młodych ludzi posiadających super moce. Prowadzi go organizacja Vought International. Produkcja otrzymała ocenę R. Będzie brutalnie, nie zabraknie krwi, seksu oraz tego za co The Boys pokochali widzowie na całym świecie – satyry i specyficznego humoru. Młodzi superbohaterzy będą przekraczać swoje zarówno fizyczne, seksualne, jak i moralne granice.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Stormfront prawdopodobnie nie pojawi się w 3. sezonie The Boys

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram