Spin-off The Boys zmienia showrunnera

}

Data: 28 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Zamówiony przez platformę Amazon Prime Video niezatytułowany jeszcze spin-off serialu The Boys stracił swojego showrunnera i producenta wykonawczego, którym do tej pory był Craig Rosenberg, twórca oryginalnego serialu.

Rosenberg opuścił projekt z powodu różnic kreatywnych i twórczych. Jego wizja nie pokładała się z wizją serialu jaki roztacza Amazon i Sony Pictures TV. Jego miejsce zajęły Michele Fazekes i Tara Butters, które wcześniej pracowały razem przy serialu Agentka Carter.

Akcja spin-offa osadzona zostanie w jednym z amerykańskich college’ów przeznaczonych dla młodych ludzi posiadających super moce. Prowadzi go organizacja Vought International. Produkcja otrzymała ocenę R. Będzie brutalnie, nie zabraknie krwi, seksu oraz tego za co The Boys pokochali widzowie na całym świecie – satyry i specyficznego humoru. Młodzi superbohaterzy będą przekraczać swoje zarówno fizyczne, seksualne, jak i moralne granice.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Stormfront prawdopodobnie nie pojawi się w 3. sezonie The Boys

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.