Spin-off The Boys ma oficjalny tytuł i jest już w produkcji!

}

Data: 18 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon Studios ogłosiło, że zapowiadany spin-off serialu The Boys jest już w produkcji. Podany został także jego oficjalny tytuł. Seria ta zadebiutuje jako Gen V.

Akcja spin-offa osadzona ma być w jednym z amerykańskich college’ów przeznaczonych dla młodych ludzi posiadających super moce. Prowadzi go organizacja Vought International. Produkcja otrzymała ocenę R. Będzie brutalnie, nie zabraknie krwi, seksu oraz tego za co The Boys pokochali widzowie na całym świecie – satyry i specyficznego humoru. Młodzi super-bohaterzy będą przekraczać swoje zarówno fizyczne, seksualne, jak i moralne granice. To takie trochę studenckie Igrzyska Śmierci. Brzmi ciekawie, nieprawdaż?

Projekt jest luźno inspirowany G-Men, parodią X-Menów z serii komiksów o The Boys autorstwa Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. W obsadzie spin-offa znajdują się: Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas i Marco Pigossi.

Poniżej wideo z obsadą serialu.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Obsada i pierwszy teaser koreańskiej wersji Domu z papieru

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.