Spin-off The Boys bez dwójki głównych aktorów

}

Data: 14 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Realizowany dla Amazona aktorski spin-off The Boys napotkał kolejny kłopot. Tym razem z obsady odeszła dwójka głównych aktorów.

Z ról zrezygnowali Aimee Carrero i Shane Paul McGhie. Nie znane są oficjalne powody ich decyzji. Mówi się, że chodzi o długi proces przedprodukcyjny, kolidujący z ich innymi zobowiązaniami oraz o zmiany w postaciach, w które mieli się wcielić.

Jak na razie nie wiadomo kto ich zastąpi. Muszą zostać wznowione castingi, a to z pewnością dalej przedłuży początek prac na planie spin-offa.

W obsadzie pozostali Lizze Broadway, Jaz Sinclair, Maddie Phillips i Reina Hardesty. Funkcję showrunnera i producenta wykonawczego pełnią Michele Fazekas i Tara Butters. Panie zastąpiły Craiga Rosenberga.

Akcja spin-offa osadzona zostanie w jednym z amerykańskich college’ów przeznaczonych dla młodych ludzi posiadających super moce. Prowadzi go organizacja Vought International. Produkcja otrzymała ocenę R. Będzie brutalnie, nie zabraknie krwi, seksu oraz tego za co The Boys pokochali widzowie na całym świecie – satyry i specyficznego humoru. Młodzi super-bohaterzy będą przekraczać swoje zarówno fizyczne, seksualne, jak i moralne granice.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Curon - zwiastun nowego serialu grozy od Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.