Spike Lee wyreżyseruje serial dla Amazona

}

Data: 18 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon Studios pracuje nad serialem dramatycznym o dorastaniu, którego akcja rozgrywać będzie się w Korpusie Szkoleniowym Oficerów Rezerwy, w skrócie ROTC. Nie posiadający jeszcze swojego tytułu projekt wyreżyseruje i wyprodukuje Spike Lee.

Będzie to pierwsza tak poważna współpraca Lee z produkcją telewizyjną. Do tej pory pracował on głównie nad pełnym metrażem.

Scenariusz serialu napiszą Jalysa Conway i Rebecca Murga. Kobiety oparły go na własnych doświadczeniach z czasów studiów.

Akcja tego projektu rozgrywać będzie się na uniwersyteckim kampusie, gdzie organizowane jest rygorystyczne szkolenie wojskowe. Tam studenci pochodzący z różnych środowisk często przekraczają swoje własne granice, nie wiedząc wcześniej nawet, że kiedykolwiek mogliby być do tego zdolni.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Secret Invasion – główni bohaterowie na zdjęciach zza kulis

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.