Spidey i super-kumple – pierwszy serial Marvela dla najmłodszych widzów

}

Data: 15 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Marvel stara się dotrzeć do każdej grupy wiekowej, nawet do tej najmłodszej. Świetnym przykładem na to, jest jego najnowsza produkcja animowana Spidey i super-kumple. Animacja ta przeznaczona jest dla odbiorcy w wieku od 3 do 7 lat.

Spidey i super-kumple ukaże młodym widzom Petera Parkera, który razem z Gwen Stacey i Milesem Moralesem tworzy pajęczą drużynę. Nie zabraknie także wsparcia ze strony Avengersów. Na ekranie zobaczymy m.in. Hulka, Miss Marvel czy Czarną Panterę.

Zawarty w serialu przekaz o potędze jaką ma drużyna i sile przyjaźni ma być zrozumiały dla tak małych widzów, ale i atrakcyjny. Właśnie z myślą o atrakcyjności do tytułowego utworu wykonywanego w polskiej wersji językowej przez Rafała Szatana powstał taniec super-kumpli. To pełen prostych do odtworzenia pajęczych ruchów i póz taniec.

Premiera serialu na Disney Junior już jutro, tj. 16 października. Emisja w soboty i niedziele o godzinie 10:00.

Źródło: Świat Seriali

ZOBACZ TEŻ  Ares – Netflix szykuje nowy horror psychologiczny!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.