Spidey i super-kumple – pierwszy serial Marvela dla najmłodszych widzów

15 października 2021 | Newsy

Marvel stara się dotrzeć do każdej grupy wiekowej, nawet do tej najmłodszej. Świetnym przykładem na to, jest jego najnowsza produkcja animowana Spidey i super-kumple. Animacja ta przeznaczona jest dla odbiorcy w wieku od 3 do 7 lat.

Spidey i super-kumple ukaże młodym widzom Petera Parkera, który razem z Gwen Stacey i Milesem Moralesem tworzy pajęczą drużynę. Nie zabraknie także wsparcia ze strony Avengersów. Na ekranie zobaczymy m.in. Hulka, Miss Marvel czy Czarną Panterę.

Zawarty w serialu przekaz o potędze jaką ma drużyna i sile przyjaźni ma być zrozumiały dla tak małych widzów, ale i atrakcyjny. Właśnie z myślą o atrakcyjności do tytułowego utworu wykonywanego w polskiej wersji językowej przez Rafała Szatana powstał taniec super-kumpli. To pełen prostych do odtworzenia pajęczych ruchów i póz taniec.

Premiera serialu na Disney Junior już jutro, tj. 16 października. Emisja w soboty i niedziele o godzinie 10:00.

Źródło: Świat Seriali

ZOBACZ TEŻ  Ares – Netflix szykuje nowy horror psychologiczny!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!