Specjalistki – nowy serial kryminalny. Premiera we wrześniu

j
}

Data: 8 sierpnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Już w piątek 21 września o 21:00 na kanale 13 Ulica odbędzie się polska premiera nowego serialu kryminalnego. Wciągające zagadki i zawirowania w życiu prywatnym bohaterek – to właśnie zobaczymy w nowym proceduralu. Ściganie zabójców wcale nie okaże się trudniejsze niż rozwiązywanie osobistych problemów.

Specjalistki to produkcja, która skupia się na losach silnych kobiecych postaci. Aby przetrwać w świecie zdominowanym przez mężczyzn, bohaterki muszą udowodnić, że nie brakuje im determinacji w dążeniu do rozwiązania nawet najbardziej tajemniczych i niebezpiecznych spraw kryminalnych.

specjalistki

Źródło: NBC Universal

Detektyw Jacqueline „Jack” Cooper, czyli świeżo upieczona policjantka z ponadprzeciętnym talentem, zmaga się z osobistymi problemami mogącymi zaprzepaścić jej karierę. Jej mentorka to detektyw Stevie Hall, doświadczona śledcza musząca radzić sobie z trudną sytuacją rodzinną. Obie nadzorowane są przez szefową jednostki Fionę Currie, która zaniedbuje relacje z bliskimi na rzecz wymagającej pracy.

W rolach głównych w serialu Specjalistki zobaczymy Shenae Grimes-Beech (90210, Krzyk 4, Uwierz w święta), Angelę Griffin (Coronation Street, Po prostu miłość) i Wendy Crewson (Pokój, Szpital Nadziei, Śnięty Mikołaj).

Źródło: NBC Universal

ZOBACZ TEŻ  Zmiana na stanowisku reżysera serialu Loki

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.