Specjalista od niczego sezon 3. – zobaczcie zwiastun!

27 kwietnia 2021 | Newsy

Netflix zaprezentował zapowiedź oczekiwanego trzeciego sezonu serialu Specjalista od niczego. Musieliśmy na niego czekać, aż długie trzy lata. W tym sezonie pierwsze skrzypce grają Denise i jej żona Alicia, których dotychczas szczęśliwe małżeństwo zostaje wystawione na bolesne próby.

Nadchodzi kolejna odsłona nagrodzonego Emmy serialu Specjalista od niczego. Tym razem osią wydarzeń jest związek Denise (Lena Waithe) i jej partnerki, Alicii (Naomi Ackie).

Nowy sezon wyreżyserował współtwórca serialu — nagrodzony Emmy Aziz Ansari, który razem z Leną Waithe jest też autorem scenariusza. W tej współczesnej opowieści o miłości w intymny sposób przedstawiono blaski i cienie małżeństwa, problemy z płodnością oraz próby dążenia do samorozwoju — tak razem, jak i osobno. Przelotne uczuciowe wzloty przeplatają się z tragicznymi wydarzeniami, co skłania bohaterki do stawiania sobie egzystencjalnych pytań o sens miłości i życia.

Aziz Ansari i nagrodzony Emmy Alan Yang są współtwórcami sezonu trzeciego, który — pozostając wierny poetyce poprzednich sezonów — oczarowuje zupełnie nowym stylem narracji.

Premiera 3. sezonu serialu Specjalista od niczego już 23 maja 2021 roku.

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  Niewinny – Netflix przedstawia zwiastun serialu opartego na powieści Cobena

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!