South Park odnowione na trzy kolejne sezony!

13 września 2019 | Newsy

Ten animowany serial dla dorosłych od Comedy Central to jeden z dłużej działających produkcji. We wrześniu dojdzie do premiery 23 sezonu i 300. odcinka serialu. Przed tym wydarzeniem podano informację o odnowieniu South Parku na trzy kolejne sezony.

Fabuła serialu opowiada o czterech ośmioletnich chłopcach mieszkających w tytułowym miasteczku w stanie Colorado. Przeżywają oni w nim dość dziwne przygody, od zwykłych po ndaprzyrodzone. Seria jest bardzo popularna i wzbudza także duże kontrowersje, głównie ze względu na wulgarny język, czarny humor i poruszanie kontrowersyjnych tematów.

Twórcą South Parku jest Matt Stone i Trey Parker. Premiera serialu odbyła się 13 sierpnia 1997 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Mandalorian sezon 2. - październik potwierdzony!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!