Sortownia – nowy serial produkcji Canal+ i Polsat

}

Data: 23 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Canal+ Polska i Telewizja Polsat łączą swoje siły i wyprodukują polski serial Sortownia.

Sortownia będzie historią lekarza pracującego na oddziale ratunkowym w jednym z warszawskich szpitali, w miejscu, gdzie ratuje się ludzkie życie. To tu zapadają decyzje kogo ratować w pierwszej kolejności, „sortując” pacjentów kodami czerwonym, żółtym i zielonym. Praca w ekstremalnych warunkach, walka z czasem i nieodwracalne w skutkach decyzje to codzienność głównego bohatera – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Serial jest pierwszą koprodukcją Canal+ Polska i Polsatu. Wyreżyseruje go Anna Kazejak, która pracować będzie na scenariuszu autorstwa Wiktora Piątkowskiego, Moniki Powalisz, Michała Wawrzeckiego i Joanny Kozłowskiej. Obsada serialu nie jest na razie znana.

Premiera serialu Sortownia planowana jest na pierwszą połowę 2023 roku. Produkcja najpierw trafi na Canal+ Premium, Canal+ Online i Polsat Box Go, a potem zadebiutuje na antenie Polsatu.

Źródło: Wirtualne Media

ZOBACZ TEŻ  TVN zamyka serial Bunt!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.