Solos – zapowiedź nowej antologii od Amazona

}

Data: 17 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Amazon prezentuje oficjalną zapowiedź swojej nowej antologicznej produkcji Solos. Serial opowie nam siedem unikalnych historii, w których to ich bohaterowie będą poszukiwać samych siebie.

Solos ukaże nam piękne, cudowne, a zarazem rozdzierające prawdy o tym co to znaczy być człowiekiem. Akcja serialu rozegra się w teraźniejszości i przyszłości. Bohaterowie wybiorą się w ekscytującą podróż do swojej niepewnej przyszłości, aby przekonać się, że nawet w najgorszych chwilach, każdego z nas z drugim człowiekiem łączą ludzkie doświadczenia.

Obsada serialu jest naprawdę imponująca. W Solos wystąpią Helen Mirren jako Peg, Morgan Freeman jako Stuart, Anne Hathaway jako Leah, Uzo Aduba jako Sasha, Constance Wu jako Jenny, Anthony Mackie jako Tom, Nicole Beharie jako Nera i Dan Stevens jako Otto.

Twórcą i producentem serialu jest David Weil. Jego premiera w USA 21 maja, a 25 czerwca 2021 roku Solos trafi do streamingu na całym świecie.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Big Bang Theory - nie będzie kolejnego spin-offu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.