Sofia Vergara jako narkotykowa królowa Griselda Blanco

}

Data: 4 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix szykuje limitowany, sześcioodcinkowy serial o życiu niesławnej kolumbijskiej baronki narkotykowej Griseldy Blanco. Kobieta powszechnie znana była jako Czarna Wdowa. W postać tą w serialu wcieli się Sofia Vergara.

Projekt nosić ma tytuł Griselda. Autorem scenariusza i producentem wykonawczym został Eric Newman, showrunner serialu Narcos i Narcos: Meksyk. Za kamerą stanie rodowity kolumbijczyk Andrés Baiz, który będzie pełnił także funkcję producenta wykonawczego.

W serialu pojawią się postacie znane z serialu Narcos. Jednak jak twierdzą przedstawiciele Netflixa seria ta nie będzie miała nic wspólnego z tą popularną produkcją.

Griselda Blanco była jedną z najważniejszych i najbardziej bezwzględnych postaci współczesnego narkobiznesu. W latach 70. założyła pierwszy szlak narkotykowy w Miami i stanęła na czele kartelu z Medellin. Zaszkodziła sobie jednak morderstwem kobiety z rodziny Ochoa, która stanowiła część kartelu. Od tej pory musiała się nieustannie ukrywać. W 2012 roku zginęła w zamachu.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Opowieść podręcznej - będzie 3 sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.