Sofia Vergara jako Griselda Blanco na pierwszym zdjęciu z serialu Netflix

}

Data: 21 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pierwsze zdjęcie z będącego w produkcji serialu Griselda. Widzimy na nim Sofię Vergarę, która wciela się w królową narkotykowego kartelu Griseldę Blanco.

first photo sofia vergara in netflixs griselda

Griselda to limitowana sześcioodcinkowa produkcja Netflix. Autorem scenariusza i producentem wykonawczym został Eric Newman, showrunner serialu Narcos i Narcos: Meksyk. Za kamerą stanie rodowity kolumbijczyk André Baiz, który będzie pełnił także funkcję producenta wykonawczego.

Griselda Blanco była jedną z najważniejszych i najbardziej bezwzględnych postaci współczesnego narkobiznesu. W latach 70. założyła pierwszy szlak narkotykowy w Miami i stanęła na czele kartelu z Medellin założonego przez Pablo Escobara. Zaszkodziła sobie jednak morderstwem kobiety z rodziny Ochoa, która stanowiła część kartelu. Od tej pory musiała się nieustannie ukrywać. W 2012 roku zginęła w zamachu.

W serialu występują także Alberto Guerra, Vanessa Ferlito, Alberto Ammann, Christian Tappan, Diego Trujillo, Paulina Davila, Gabriel Sloyer, Juliana Aiden Martinez, Martin Rodriguez i Jose Zuniga.

Netflix nie wyznaczył jeszcze daty premiery produkcji.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Projekt Manhattan powraca z 2. sezonem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.