Snowpiercer – TNT publikuje nową zapowiedź 3. sezonu

}

Data: 4 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Już w tym miesiącu czeka nas ponowne spotkanie z bohaterami serialu Snowpiercer. W ramach promocji trzeciej serii stacja TNT opublikowała nową zapowiedź produkcji, która daje nadzieję, na odkrycie ocieplających się miejsc na Ziemi.

Poniższa zapowiedź daje nam również nowe spojrzenie na Ashę, tajemniczą kobietę, która twierdzi, iż ostatnie osiem lat przeżyła w świecie zewnętrznym.

Pod koniec drugiego sezonu Layton i Ruth trafiają do wagonu kompostowego Dużej Alicii, skąd planują jak odzyskać Snowpiercera z rąk Wilforda. W końcu uciekają i odzielają się od całego pociągu pozostając z 10 wagonami i lokomotywą Snowpiercera.

Sezon trzeci rozpocznie się w momencie, gdy Layton dowodzi małym oderwanym od reszty pociągiem i wyrusza na poszukiwania Melanie. Pragnie znaleźć także możliwe ciepłe miejsce, w którym na nowo można by stworzyć cywilizację. Wilford z kolei cieszy się z odzyskanej władzy i chce ukarać zdrajców.

Premiera nowych odcinków 24 stycznia 2022 roku. W Polsce prawa do emisji posiada Netflix. Na platformie 3. sezon zadebiutuje dzień później, tj. 25 stycznia. Podobnie jak poprzednio co tydzień pojawiać będzie się jeden nowy odcinek.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Snowpiercer powraca jednak do TNT!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.