w

Snowpiercer – reżyser Doktora Strange odchodzi z ekipy

snowpiercer

Scott Derrickson zaangażowany do nakręcenia pilota Snowpiercera opuścił projekt. Reżyser twierdzi, że showrunner Graeme Manson wypaczył doskonałe scenariusze Josha Friedmana. W wywiadach Derrickson dał upust swojemu niezadowoleniu.

Inną osobą, która jest niezadowolona ze zmian w ekipie Snowpiercera, okazała się Lexi Alexander (miała wyreżyserować część odcinków). Podobno kobieta zachęcała swoich współpracowników do nielegalnego udostępnienia w sieci pilota wyreżyserowanego przez Derricksona i kierowanego przez Friedmana, aby każdy przekonał się o jego wysokiej jakości.

Nie znamy jeszcze daty premiery serialu Snowpiercer. W głównych rolach wystąpią Daveed Diggs, Annalise Basso, Jennifer Connelly i Antonio Cayonne. Produkcja przedstawia losy ocalałych w postapokaliptycznym, skutym lodem świecie. Jedynym schronieniem dla bohaterów staje się pędzący pociąg.

Marcelina Kulig

Napisane przez Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wu assassins

Wu Assassins – co wiemy o nowym projekcie Netfliksa?

young pope hbo 150x150

John Malkovich i Jude Law w kontynuacji Młodego Papieża [Young Pope]!