Snowpiercer – reżyser Doktora Strange odchodzi z ekipy

j
}

Data: 2 lipca 2018

a

Kategorie: Newsy

Scott Derrickson zaangażowany do nakręcenia pilota Snowpiercera opuścił projekt. Reżyser twierdzi, że showrunner Graeme Manson wypaczył doskonałe scenariusze Josha Friedmana. W wywiadach Derrickson dał upust swojemu niezadowoleniu.

Inną osobą, która jest niezadowolona ze zmian w ekipie Snowpiercera, okazała się Lexi Alexander (miała wyreżyserować część odcinków). Podobno kobieta zachęcała swoich współpracowników do nielegalnego udostępnienia w sieci pilota wyreżyserowanego przez Derricksona i kierowanego przez Friedmana, aby każdy przekonał się o jego wysokiej jakości.

Nie znamy jeszcze daty premiery serialu Snowpiercer. W głównych rolach wystąpią Daveed Diggs, Annalise Basso, Jennifer Connelly i Antonio Cayonne. Produkcja przedstawia losy ocalałych w postapokaliptycznym, skutym lodem świecie. Jedynym schronieniem dla bohaterów staje się pędzący pociąg.

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead: World Beyond – główni bohaterowie na własnych plakatach!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.