Snowpiercer powraca! Zobacz zwiastun i plakat 3. sezonu!

}

Data: 9 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja TNT opublikowała pierwszą zapowiedź oraz plakat promujący trzeci sezon post-apokaliptycznego serialu Snowpiercer. Produkcja z nowymi odcinkami powróci już 24 stycznia 2022 roku.

Zwiastun oraz plakat ukazują nam spojrzenie na trójkę głównych bohaterów – Melanie Cavill, Andre Laytona i pana Wilforda. Portretują ich odpowiednio Jennifer Connelly, Daveed Diggs i Sean Bean. Wideo daje nam także pierwsze spojrzenie na postać Ashy, w którą wciela się Archie Panjabi. Kobieta ta prawdopodobnie przybyła z miejsca zwanego Nowym Edenem, które w pewnej chwili możemy ujrzeć przez sekundę na zwiastunie.

fgcmjfaxwas7t6v

Pod koniec drugiego sezonu Layton i Ruth trafiają do wagonu kompostowego Dużej Alicii, skąd planują jak odzyskać Snowpiercera z rąk Wilforda. W końcu uciekają i odzielają się od całego pociągu pozostając z 10 wagonami i lokomotywą Snowpiercera.

Sezon trzeci rozpocznie się w momencie, gdy Layton dowodzi małym oderwanym od reszty pociągiem i wyrusza na poszukiwania Melanie. Pragnie znaleźć także możliwe ciepłe miejsce, w którym na nowo można by stworzyć cywilizację. Wilford z kolei cieszy się z odzyskanej władzy i chce ukarać zdrajców.

W Polsce serial dostępny jest na Netflix. Platforma jak na razie nie podała daty premiery 3. sezonu.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Snowpiercer sezon 2. - jest nowa zapowiedź

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.