Snowfall powraca! 5. sezon już w lutym!

}

Data: 4 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Już w przyszłym miesiącu powróci jeden z lepszych seriali FX Snowfall. Ta narkotykowa seria doczekała się już piątego sezonu.

Premiera nowych epizodów zaplanowana została na 23 lutego 2022 roku. Wraz z podaniem daty w sieci zadebiutowało krótkie wideo promujące 5. sezon.

Serial rozgrywa się w latach 80. w Los Angeles i opowiada o epidemii cracku i jej wpływie na kulturę. W rolach głównych występują Damson Idris, Carter Hudson i Sergio Peris-Mencheta. Twórcami produkcji są nieżyjący już John Singleton, Eric Amadio i Dave Andron.

Czwarty sezon przenosi nas do 1985 roku. Jesteśmy świadkami jak Franklin Saint i jego dealerzy czerpią ogromne korzyści z rosnącej epidemii cracku, choć powoli zaczynają zdawać sobie sprawę ze szkód jakie substancja ta wyrządza ludziom, których kochają i miejscu, które nazywają domem.

W Polsce Snowfall emitowany jest na kanale Canal+.

Źródło: FX

ZOBACZ TEŻ  Snowfall otrzymuje odnowienie na 5 sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.