Snowfall otrzymuje odnowienie na 5 sezon!

24 marca 2021 | Newsy

Stacja FX po emisji połowy czwartego sezonu daje zielone światło na realizację kolejnej serii narkotykowej serii Snowfall.

Informację o odnowieniu ogłoszono na Twitterze. Wpis możecie zobaczyć poniżej.

Snowfall stał się jednym z najlepszych seriali telewizyjnych. Jego jakość i wzrost oglądalności to niezwykłe osiągnięcie jak na serial emitujący czwarty sezon. – powiedział prezes FX Entertainment Eric Schrier

Serial rozgrywa się w latach 80. w Los Angeles i opowiada o epidemii cracku i jej wpływie na kulturę. W rolach głównych występują Damson Idris, Carter Hudson i Sergio Peris-Mencheta. Twórcami produkcji są nieżyjący już John Singleton, Eric Amadio i Dave Andron.

Czwarty sezon przenosi nas do 1985 roku. Jesteśmy świadkami jak Franklin Saint i jego dealerzy czerpią ogromne korzyści z rosnącej epidemii cracku, choć powoli zaczynają zdawać sobie sprawę ze szkód jakie substancja ta wyrządza ludziom, których kochają i miejscu, które nazywają domem.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Snowfall sezon 3. - sprawdźcie oficjalny zwiastun!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram