Snowfall otrzymuje odnowienie na 5 sezon!

}

Data: 24 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX po emisji połowy czwartego sezonu daje zielone światło na realizację kolejnej serii narkotykowej serii Snowfall.

Informację o odnowieniu ogłoszono na Twitterze. Wpis możecie zobaczyć poniżej.

Snowfall stał się jednym z najlepszych seriali telewizyjnych. Jego jakość i wzrost oglądalności to niezwykłe osiągnięcie jak na serial emitujący czwarty sezon. – powiedział prezes FX Entertainment Eric Schrier

Serial rozgrywa się w latach 80. w Los Angeles i opowiada o epidemii cracku i jej wpływie na kulturę. W rolach głównych występują Damson Idris, Carter Hudson i Sergio Peris-Mencheta. Twórcami produkcji są nieżyjący już John Singleton, Eric Amadio i Dave Andron.

Czwarty sezon przenosi nas do 1985 roku. Jesteśmy świadkami jak Franklin Saint i jego dealerzy czerpią ogromne korzyści z rosnącej epidemii cracku, choć powoli zaczynają zdawać sobie sprawę ze szkód jakie substancja ta wyrządza ludziom, których kochają i miejscu, które nazywają domem.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Snowfall sezon 3. - sprawdźcie oficjalny zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.