Słowo na L: Generacja Q – nowa zapowiedź 2. sezonu

2 lipca 2021 | Newsy

Showtime opublikowało nowy zwiastun nadchodzącego drugiego sezonu serialu Słowo na L: Generacja Q. Wideo daje nam pogląd na problemy w jakie wpakują się bohaterowie w tej serii.

Sophie, która zdradziła Dani będzie próbowała się z nią dogadać, a między Bette i Gigi zacznie coś iskrzyć. Bette spotka także nową dziewczynę Tiny – Carrie.

Produkcja ta jest kontynuacją popularnego serialu Słowo na L, który opowiadał o losach nieheteroseksualnych kobiet mieszkających w Los Angeles. Jej akcja rozgrywa się dekadę po wydarzeniach z oryginalnej serii. Oprócz znanych nam bohaterek – Bette, Shana i Alice, w które wcielają się odpowiednio Jennifer Beals, Kate Moennig i Leisha Hailey, poznaliśmy w pierwszej serii losy nowych postaci należących do LGBTQIA, które to również doświadczały miłosnych zawodów, sukcesów oraz niepowodzeń w Los Angeles.

Premiera nowych epizodów już 6 sierpnia 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Boys sezon 3. - Katia Winter dołącza do obsady jako Little Nina

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram