Slow Horses – zwiastun szpiegowskiego thrillera od Apple TV+

}

Data: 3 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ opublikowała zwiastun serialu Slow Horses. Produkcja ta należy do gatunku thrillera, a opiera się na szpiegowskiej powieści Micka Herrona.

Fabuła serialu opowie o grupie agentów MI5, która zostaje zdegradowana i przeniesiona do najniższego szczeblem wydziału agencji zwanego Slough House. Kieruje nim Jackson Lamb, w tej roli Gary Oldman. Mężczyzna nie szczypie się ze swoimi nowymi podwładnymi i nieustannie przypomina im dlaczego spadli w hierarchii. Jeden z upadłych agentów jednak nie chce się poddać i z powodu jego determinacji, cała grupa wciągnięta zostaje w ściśle tajną i bardzo niebezpieczną misję.

Reżyserem i producentem wykonawczym serialu jest James Hawes. Pracował on na scenariuszu Willa Smitha napisanego na podstawie powieści Herrona pt. Slough House. W głównej roli Oldman, który powraca do telewizji po prawie dwóch dekadach.

Obsadę produkcji uzupełniają Kristin Scott Thomas, Jonathan Pryce, Jack Lowden, Olivia Cooke i Antonio Aakeel.

Premiera Slow Horses 1 kwietnia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Elisabeth Moss w zwiastunie ciekawego thrillera od Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.