Słodkie Magnolie – zwiastun 2. sezonu

}

Data: 24 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje zapowiedź drugiego sezonu komediowej produkcji Słodkie Magnolie. Poznamy dalsze koleje losu mieszkańców przytulnego miasteczka Serenity znajdującego się w Południowej Karolinie.

Serial ten opowiada o trzech najlepszych przyjaciółkach, które były razem przez całe swoje życie. Maddie, Helen i Dana Sue urodziły się i wychowały razem w małym miasteczku na południu kraju. Produkcja ukazuje ich wzloty i upadki oraz to jak pomagają sobie w godzeniu związków, życia rodzinnego i pracy.

Fabuła Słodkich Magnolii opiera się na serii książek Sherryl Woods. Pierwszy sezon dość wiernie odzwierciedlał materiał źródłowy. Wszystko zmieniło się wraz z finałem, gdy doszło do pewnego wypadku. Nie ma go w książce, a więc możemy sądzić, iż fabuła drugiej serii będzie się znacznie różnić od swojego literackiego pierwowzoru.

Twórcą serialu jest Sheryl. J. Anderson. Obsada prezentuje się następująco: JoAnna Garcia Swisher jako Maddie Townsend, Brooke Elliott jako Dana Sue Sullivan, Heather Headley jako Helen Decatur, Chris Klein jako Bill Townsend, Jamie Lynn Spears jako Noreen Fitzgibbons, Justin Bruening jako Cal Maddox, Carson Rowland jako Tyler Townsend, Logan Allen jako Kyle Townsend, Anneliese Judge jako Annie Sullivan, Brandon Quinn jako Ronnie Sullivan i Dion Johnstone jako Erik Whitley.

Premiera 2. sezonu już 4 lutego 2022 roku tylko na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Klub opiekunek – zwiastun nowej ekranizacji popularnej serii książek

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.