w

Słodkie kłamstewka wracają ze swoim spin-offem. Mamy pierwsze zdjęcia!

Słodkie Kłamstewka

Stacja Freeform dla fanów serialu Słodkie kłamstewka przygotowała nie lada niespodziankę. Na etapie produkcji jest właśnie spin-off, a TVLine opublikowała pierwsze zdjęcia z planu.

Kontynuacja serialu będzie nosić nazwę Pretty Little Liars: The Perfectionists i stworzona została na podstawie książki autorstwa Sary Shepard o tym samym tytule.

Fabuła produkcji kręci się wokół 5 dziewczyn z Beacon Heights, które nienawidzą jednego chłopaka. Ich nienawiść dochodzi do takiego stopnia, że w żartach planują nawet jego morderstwo, jednak dla nich to tylko żarty, a chłopak naprawdę ginie w taki sposób, w jaki to planowały. Dziewczyny z miejsca stają się głównymi podejrzanymi i aby się oczyścić muszą same odnaleźć mordercę.

Oprócz nowych twarzy, do serialu powrócą znane widzom Alison DiLaurentis (Sasha Pieterse) i Mona Vanderwaal (Janel Parrish). Dowiemy się co skłoniło Alison do opuszczenia Rosewood i zostania nauczycielką w Beacon Heights, a także wyjaśnione zostanie dlaczego Mona porzuciła swój sklep z lalkami we Francji i wróciła do USA.

The Perfectionists zadebiutuje w seriwisie Netflix w 2019 roku.

Źródło: cinemablend

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

black mirror bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch jednak interaktywny!

odwróceni

Odwróceni doczekali się kontynuacji!