Słodkie kłamstewka wracają ze swoim spin-offem. Mamy pierwsze zdjęcia!

Stacja Freeform dla fanów serialu Słodkie kłamstewka przygotowała nie lada niespodziankę. Na etapie produkcji jest właśnie spin-off, a TVLine opublikowała pierwsze zdjęcia z planu.

Kontynuacja serialu będzie nosić nazwę Pretty Little Liars: The Perfectionists i stworzona została na podstawie książki autorstwa Sary Shepard o tym samym tytule.

Fabuła produkcji kręci się wokół 5 dziewczyn z Beacon Heights, które nienawidzą jednego chłopaka. Ich nienawiść dochodzi do takiego stopnia, że w żartach planują nawet jego morderstwo, jednak dla nich to tylko żarty, a chłopak naprawdę ginie w taki sposób, w jaki to planowały. Dziewczyny z miejsca stają się głównymi podejrzanymi i aby się oczyścić muszą same odnaleźć mordercę.

Oprócz nowych twarzy, do serialu powrócą znane widzom Alison DiLaurentis (Sasha Pieterse) i Mona Vanderwaal (Janel Parrish). Dowiemy się co skłoniło Alison do opuszczenia Rosewood i zostania nauczycielką w Beacon Heights, a także wyjaśnione zostanie dlaczego Mona porzuciła swój sklep z lalkami we Francji i wróciła do USA.

The Perfectionists zadebiutuje w seriwisie Netflix w 2019 roku.

Źródło: cinemablend

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.