Słodkie Kłamstewka

Słodkie kłamstewka wracają ze swoim spin-offem. Mamy pierwsze zdjęcia!

30 grudnia 2018 | Newsy

Stacja Freeform dla fanów serialu Słodkie kłamstewka przygotowała nie lada niespodziankę. Na etapie produkcji jest właśnie spin-off, a TVLine opublikowała pierwsze zdjęcia z planu.

Kontynuacja serialu będzie nosić nazwę Pretty Little Liars: The Perfectionists i stworzona została na podstawie książki autorstwa Sary Shepard o tym samym tytule.

Fabuła produkcji kręci się wokół 5 dziewczyn z Beacon Heights, które nienawidzą jednego chłopaka. Ich nienawiść dochodzi do takiego stopnia, że w żartach planują nawet jego morderstwo, jednak dla nich to tylko żarty, a chłopak naprawdę ginie w taki sposób, w jaki to planowały. Dziewczyny z miejsca stają się głównymi podejrzanymi i aby się oczyścić muszą same odnaleźć mordercę.

Oprócz nowych twarzy, do serialu powrócą znane widzom Alison DiLaurentis (Sasha Pieterse) i Mona Vanderwaal (Janel Parrish). Dowiemy się co skłoniło Alison do opuszczenia Rosewood i zostania nauczycielką w Beacon Heights, a także wyjaśnione zostanie dlaczego Mona porzuciła swój sklep z lalkami we Francji i wróciła do USA.

The Perfectionists zadebiutuje w seriwisie Netflix w 2019 roku.

Źródło: cinemablend

ZOBACZ TEŻ  Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki – nie będzie drugiego sezonu serialu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram