w

Słodkie kłamstewka dostaną reboot?

pretty little liars series finale 2
deadline

Jak donoszą zagraniczne media twórca serialu Riverdale – Roberto Aguirre-Sacasa i studio Alloy Entertainment pracują nad nową wersją serialu Słodkie kłamstewka, którego emisja zakończyła się w 2017 roku. Produkcja ta doczekała się już swojego spin-offu noszącego tytuł Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki.

Projekt ten jest obecnie na bardzo wczesnym etapie, ale wiadomo, iż opowie nam zupełnie nową historię z nowymi bohaterami. Obecnie nie wiadomo do jakiej sieci telewizyjnej czy na jaką platformę trafi produkcja, jednak najbardziej prawdopodobną jest serwis HBO Max.

Serial Słodkie kłamstewka powstał w 2010 roku i emitowany był do 2017 roku. Doczekał się siedmiu sezonów i wielkiej popularności. Oprócz Perfekcjonistek produkcja doczekała się także jeszcze jednego spin-offa Ravenswood. Oba spin-offy zakończyły się po jednym sezonie.

Myślicie, że to dobry pomysł, aby w tak krótkim czasie od emisji finału oryginalnego serialu już myśleć o jego reboocie?

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 2 150x150

Criminal sezon 2. – intrygujący kryminał powraca! Tym razem akcja rozegra się w Londynie!

mw hu465 mandal 20191031182500 zg 150x150

The Mandalorian sezon 2. – październik potwierdzony!