słodkie kłamstewka

Słodkie kłamstewka dostaną reboot?

3 września 2020 | Newsy

Jak donoszą zagraniczne media twórca serialu Riverdale – Roberto Aguirre-Sacasa i studio Alloy Entertainment pracują nad nową wersją serialu Słodkie kłamstewka, którego emisja zakończyła się w 2017 roku. Produkcja ta doczekała się już swojego spin-offu noszącego tytuł Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki.

Projekt ten jest obecnie na bardzo wczesnym etapie, ale wiadomo, iż opowie nam zupełnie nową historię z nowymi bohaterami. Obecnie nie wiadomo do jakiej sieci telewizyjnej czy na jaką platformę trafi produkcja, jednak najbardziej prawdopodobną jest serwis HBO Max.

Serial Słodkie kłamstewka powstał w 2010 roku i emitowany był do 2017 roku. Doczekał się siedmiu sezonów i wielkiej popularności. Oprócz Perfekcjonistek produkcja doczekała się także jeszcze jednego spin-offa Ravenswood. Oba spin-offy zakończyły się po jednym sezonie.

Myślicie, że to dobry pomysł, aby w tak krótkim czasie od emisji finału oryginalnego serialu już myśleć o jego reboocie?

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Najsilniejsze kobiece przyjaźnie - poznaj bohaterki tych 15 seriali!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram